Mastervolt EasyView 5

Napisał: Mastervolt Polska Kategoria Produkty Data wrzesień 3, 2017 0 Komentarze 556 Wyświetlenia

Nowy, wodoodporny monitor EasyView 5 firmy Mastervolt z intuicyjnym dotykiemHolenderski pionier systemów morskich i systemów mobilnych Mastervolt z dumą prezentuje EasyView 5, szczupły wyświetlacz zaprojektowany specjalnie do użycia na otwartej konsoli lub na pomoście nawigacyjnym.

Przyjemna obsługa, kolorowy ekran dotykowy posiada wielojęzyczne menu i można go łatwo dostosować, aby wyświetlić najważniejsze informacje dla danego systemu. Istnieje również funkcja dziennika dla ostrzeżeń i alarmów wraz z brzęczykiem i powiadomieniami alarmowymi.
Przycisk home umożliwia łatwy dostęp do twojej ulubionej strony.

Kompatybilność z MasterBus

Mastervolt znany jest z pełnej integracji systemu, dzięki czemu EasyView 5 oferuje okno na każdy aspekt systemu elektrycznego, od ładowania akumulatora do włączenia falownika lub regulacji bezpiecznika sieciowego. Informacje o systemie są zasilane przez port CANbus MasterBus w tylnej części ekranu, a EasyView 5 może być zasilany z systemu MasterBus lub poprzez niezależne zasilanie 12/24 V DC.

Elegancka obudowa została zaprojektowana z myślą o łatwiejszej instalacji i może być zagłębiona do 7 mm w celu zapewnienia praktycznie szczelnego dopasowania, wymagając jedynie tylnej przestrzeni tylnej 33 mm. W przypadku montażu naściennego, obudowa ma wysokość 43 mm.

Wyświetlacz 4.3 cala ma rozdzielczość 480 x 272 pikseli w pełni kolorowy i jest łatwy do wyświetlania w pełnym świetle dziennym. Dostarczana jest ochronna pokrywa UV, którą stosuje się w przypadku, gdy monitor nie jest używany.

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów Mastervolt, EasyView 5 został zaprojektowany do bezawaryjnej pracy w trudnych warunkach środowiska morskiego lub zastosowań mobilnych, a przednia strona wyświetlacza została zbudowana zgodnie z normą IP67. Zapewnia ochronę przed kurzem, piaskiem lub wysuszoną solą i zapewnia stałą ochronę przed rozpryskami wody.


Cienki, łatwy w montażu, intuicyjny w użyciu, Easyview 5 zaszczyci system Mastervolt i będzie działał bez wysiłku w najcięższych morskich i mobilnych aplikacjach.

Najważniejsze cechy:

  • Intuicyjny panel dotykowy
  • Wodoodporny, czytelny w świetle dziennym kolorowy wyświetlacz
  • Możliwość dostosowania swoich ulubionych stron
  • Logbook do śledzenia ostrzeżeń i alarmów
  • Brzęczyk i przycisk "Home"
  • Montaż przedni, mocowanie ścienne lub wyposażenie dodatkowe
  • Łatwa aktualizacja poprzez MasterBus, oraz USB
  • Zasilanie przez MasterBus, lub wyjście 12V/24V


Komentarze


Napisz komentarz